РОБОТА ЗА КОРДОНОМ В Чехії ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ


Праця в Чехії - Оператор верстатата з ЧПУ.

Чешська компанія, що займається обробкою металу - оголошує конкурс на заміщення вакантної посади - Оператор верстатів з ЧПУ.(числово-програмне управління).


Вакансії за кордоном у Європі для чоловіків - (токар фрезерувальник) токар розточник.
Вимоги та необхідні уміння:
хлопці-мужчини від 22 до 45(50) років, досвід роботи за станком (токарним та фрезерним), читати технічне креслення, освіта за спеціальністю - бажано але необовязково, робоча віза (Польська-національна тип D - мінімум на 3 місяці), Чешська мова буде перевагою але необовязково, пунктуальність, уважність, акуратність, відповідальність, працьовитість.
Опис і обовязки виконуваних робіт:
Робота за - 5 осьовим фрезерним верстатом, токар-фрезерувальник працює за кресленням та підбирає відповідні інструменти (програмуванням станків займаються - програмісти).
Умови праці -
робота можлива позмінна,
зарплата гідна: 100-120 крон за годину роботи,
робота від 8 годин на день та від 5 днів на тиждень,
житло надає роботодавець.
Праця для Українців, місце праці Чешська республіка.  


Легалізація працівників з України за даною вакансією на працю в Чехію буде проводитись на території Чешської республіки - працедавець легалізує спеціаліста за власні кошти!


Працівники які нададуть хороші результати праці - можуть розраховувати на допомогу від працедавця для виготовлення робочої (трудової) карти.Робота в Чехії, Оператор верстатата з ЧПУ

Чешська компанія, що займається обробкою металу - проводить набір працівників на вакантні посади - Оператори верстатів з ЧПУ (числово-програмне управління).
Вакансії за кордоном у східній Європі для чоловіків - (токар-фрезерувальник) токар розточник.
Вимоги та необхідні уміння:
хлопці-мужчини від 22 до 45(50) років, адекватне ставлення до праці, досвід роботи за станком (токарним або фрезерним), читати технічне креслення, освіта за спеціальністю - бажано, робоча віза, Чешська мова буде перевагою але необовязково, пунктуальність, уважність, акуратність, відповідальність, працьовитість.
Опис і обовязки виконуваних робіт:
Робота за - 5 осьовим фрезерним верстатом чи аналогічним, токар-фрезерувальник працює за кресленням та підбирає відповідні інструменти (програмуванням станків займаються - програмісти).
Умови праці -
робота можлива позмінна,
зарплата гідна: від 100 крон за годину роботи,
робота від 8 годин на день та від 5 днів на тиждень,
житло надає роботодавець.
Праця для Українців, місце праці Чешська республіка, Райони: Прага, Брно, Оломоуц.  


ВАРТІСТЬ ПРОГРАМИ -
450 ЄВРО (НА 1 рік).
У вартість включено:
оформлення документів для відкриття Чешської робочої візи (замеснянської карти - трудової річної карти з можливістю продовжити на территориї Чехії),
вакансія.


Додаткові витрати:
проїзд у Чехію,
кошти на перший час для харчування та перебування.Для кандидатів та додаткової інформації просимо:
надіслати ксерокопію закордоного паспорту та останьої візи,
коротке резюме - анкету (кандидата по даній вакансії).


Спеціалісти - перелік посад для працівників у Чехію за вакансіями: монтажники фасадів та гіпсокартону, муляри, плиточники, сантехніки, електрики, Оператори верстататів.