Робота за кордоном в Чехії для жінок та чоловіків


Вакансія - лікар Нефрології (галузь медицини).

Праця за кордоном на сході Європи у приватній клініці діалізу в Празі.

Вимоги до кандидата:
клініка шукає лікаря - незалежну, варту довіри, висококваліфіковану особистість, сферою професійних зацікавлень якої є Нефрологія.


Що Ви будете в нас робити:
Як лікар діалізного центру, Ви  буде нести відповідальність за забезпечення належного рівня лікування  наших пацієнтів з хронічною і гострою нирковою недостатністю.
Обстежувати пацієнтів в клініці нефрології, яка належить до діалізного центру.
Працювати в тісному контакті з колегами за центром.
Брати участь у підготовці пацієнтів до трансплантації.
За необхідності, будете брати участь у таких проектах нашої фірми, як інтеграція нових центрів діалізу в мережу B. Braun Avitum, клінічні навчання, або виконувати педагогічну діяльність,  беручи участь у безперервній освіті наших співробітників.


Що Вам знадобиться:
Диплом відповідного медичного навчального закладу та пройдена інтернатура; це ті законодавчі вимоги, які ми не можемо проігнорувати.
Уміння приймати самостійні рішення, готовність вислухати пацієнтів і колег, ретельність та послідовність. Крім того, Ви повинні бути готовими навчатися новому.
Якщо ви знаєте англійську, ми використаємо це  у міжнародному співробітництві та на професійних конгресах за кордоном.


Що Вам у нас сподобається:
 Робота в нас буде справжньою місією!

Наші пацієнти, зазвичай, приходять тричі на тиждень на декілька годин протягом багатьох років. Завдяки цьому, діалізний центр стає для них практично другим домом, а персонал - розширеною версією сім'ї. Тому ми глибоко переконані, що робота лікаря є не професією, а місією.
 Професійний ріст стане реальною можливістю, а не недосяжною мрією!
Вам не доведеться чекати кар´єрного росту багато років. У нашій мережі - 35 центрів діалізу у Чеській Республіці та на Словаччині, і ми готові дати шанс молодим здібним лікарям та запропонувати їм керівні посади. Наприклад, нашим відділенням у Іванчіцах  та Богуміні керують  тридцятирічні лікарі, які приєдналися до нашого колективу нещодавно.
 Заробітна палата вище середнього рівня!
Лікарям пропонують привабливу гнучку систему заробітної плати. До фіксованої частини зарплати, за гарні результати роботи, Ви отримаєте квартальні і річні премії. Крім того, Ви будете мати можливість заробити певну суму тим, що візьмете участь у клінічних випробуваннях лікарських засобів та виробів медичного призначення, які відбуваються у наших  діалізних центрах.
 Здоровий баланс між роботою та особистим життям!
Надлишкові години є хронічною проблемою чеської системи охорони здоров'я. Ми намагаємося їх уникати та стежити за тим, щоб наші лікарі  не були перевантажені. Ми знаємо, що робочий комфорт є дуже важливим. Робочі зміни діалізу відбуваються, зазвичай, вдень, від понеділка до суботи, розташування змін рівномірне. У вас буде достатньо часу для сім'ї та хобі.
 Матимете чимало заохочувальних переваг!
Причому в межах так званої «кафетерії» зможете вибрати ті переваги, які самі будете  вважати найкращими. Як-от  ваучери на купівлю ліків у аптеці, відвідування театру, басейну або додаткові відпускні. Ми забезпечуємо співробітників дуже вигідними тарифами від операторів мобільного зв’язку (і, як мінімум, чотирьом членів їхній сімей також), ваучерами, подарунками на особисті на професійні ювілеї тощо.
 Станете  частиною стабільного суспільства і команди!
Ми прагнемо, щоб співробітники кожного діалізного центру створили  зіграну та функціональну команду. Для цього ми організуємо робочі та відпочинкові зустрічі, які підсилюють командну атмосферу. Наприклад, корпоративні вечірки на різдвяні свята або щорічні зустрічі працівників всіх наших  діалізних центрів. Дослідження задоволеності співробітників, які ми проводили у  2013 та 2016 роках, виявили, що  98% наших працівників роботою задоволені. Ми цим пишаємося.
 Навчання і розвиток особистості є для нас ключовими!
Ми спираємося на професійний досвід наших лікарів та максимально підтримуємо його розширення. Наприклад,  можемо допомогти Вам у атестації з нефрології на Вашому  власному робочому місці. Підготовку до атестації Ви можете здійснювати протягом звичайного робочого дня,  без необхідності їздити до лікарні навчального закладу. Щоб знання наших лікарів були справді найкращими, ми оплачуємо їхню участь у професійних з'їздах на території ЧР та за кордоном, наприклад, у  Світовому чи Європейському конгресі нефрологів. Ми підтримуємо міждисциплінарне співробітництво та навчання у суміжних з нефрологією областях медицини, як-от у ділянці «внутрішні хвороби» або «консультування з питань здорового харчування».
 Зможете приєднатися до наших численних міжнародних акцій!
Міжнародне співробітництво дозволяє швидку передачу інформації та негайне впровадження до роботи останніх знахідок.   Якщо Ви говорите англійською, ми надамо Вам можливість співпрацювати з колегами з інших країн.
Праця для Українців, місце праці Чешська республіка.


Для кандидатів та додаткової інформації просимо:
відправити ксерокопію закордонного паспорта головної сторінки та останьої візи (якщо така є),
коротке резюме - анкету (кандидата по даній вакансії і контактний номер),
у заголовку емейлу: кандидат (працівник) на роботу в Чехію - (назву вакансії).