РОБОТА ЗА КОРДОНОМ В Чехії ДЛЯ чоловіків


Праця в Чехії - майстри на будівельні роботи.

Робота за кордоном у Європі для чоловіків - спеціалісти на будівельні майданчики.
Вимоги до кандидатів: вік 20 - 50 (55) років (бажано), хороша фізична форма, без особливих скарг на здоровя, відповідальність, досвід роботи на будові спеціалістом - майстром, знання чешської мови вітається але не є обовязково.
Пропозиції від працедавців - вакансії: гіпсокартонщики, плиточники, маляри, штукатури, фасадщики, муляри...
Монтажники гіпсокартону: знання технології оздоблювальних робіт, фахівці з досвідом і вмінням, робота з гіпсокартоном, виконання ремонтно-оздоблювальних робіт на обєкті, установка різних конструкцій, стін і стель з гіпсокартону і ГВЛ, весь комплекс починаючи з установки профілю, гіпсокартону, зароблені швів, малярка.
Монтажники плитки: знання технології оздоблювальних робіт, викладка плитки на стіну та підлогу, виконання ремонтно-оздоблювальних робіт на обєкті компанії, викладка плитки: стіна, підлога.
Маляри: знання - підготовка роботи з малярного оброблення декорацій та складання кольорів, здійснює чорнову підготовку поверхонь під фарбування, обклеювання та інші види малярних робіт..., досвід роботи на будівельних обєктах, знання своїх обовязків на будівлях, знання асортименту і властивостей матеріалів, що застосовуються під час малярських і шпалерних робіт, способи приготування розчинів і простих фарбувальних сумішей, способи обробки поверхонь під прості фактури, правила зберігання фарб, емалей, лаків і розчинників, типи фарбопультів, прості ескізи декорацій.
Штукатури: знання - види основних матеріалів що застосовуються для виконання штукатурних робіт та виготовлення гіпсових плит для коробів вентиляції, найменування та призначення ручних інструментів та пристроїв, способи приготування розчинів, крім розчинів для штукатурки спеціального призначення та декоративних: способи підготування поверхонь під штукатурку..., виконання стандартної роботи під час обштукатурювання поверхонь та ремонту штукатурки.
Монтажники фасадів: знання технології зовнішніх оздоблювальних робіт, хороші фахівці - майстри з досвідом і вмінням, обробка фасадів, утеплення стін мінеральними плитами чи пінопластом, кріплення пінопласту, фактура та фарбування, штукатурка, короїд, нанесення декоративного шару.
Муляри: мурувати стіни, зовнішні та внутрішні перестінки, досвід роботи та знання своїх обовязків, читання технічних креслень.
Опис і обовязки виконуваних робіт: виконання ремонтних, будівельних та оздоблювальних робіт, реконструкція будинків - різні обєкти, внутрішні та зовнішні будівельно-ремонтні роботи на обєктах...
Робота в бригаді чи самостійно.
Оплата праці: від 120 - 150 крон за годину роботи.
Робота від 8 - 12 годин на день.
Основна зарплата залежить від напрацьованих годин та днів.
Житло - від роботодавця.
Вакансії для Українців, місце праці Чеська Республіка.


ВАРТІСТЬ ПРОГРАМИ -
420 ЄВРО (НА 3 МІС.).
У вартість включено:
оформлення документів для відкриття Чеської робочої візи,
запрошення на роботу,
страхівка,
вакансія.


Додаткові витрати:
сервісний збір 18,5 євро - оплачується самостійно здобувачем,
консульський збір 35 євро (особи які не досягли віку 26 років звільняються від сплати консульського збору),
проїзд у Чехію,
кошти на перший час для харчування та перебування.