РОБОТА ЗА КОРДОНОМ В НІМЕЧЧИНІ ДЛЯ Чоловіків

 

Робота в Німеччині - Монтажники металоконструкцій.

Праця за кордоном в Німеччині для чоловіків - Європа, Монтажники металевих конструкцій та промислових фасадів.
Вимоги до кандидатів: вік 20 - 45 (50) років, спеціалісти - досвід роботи в даній галузі, хороша фізична форма, без особливих скарг на здоров'я, відповідальність, робоча віза (Польська-національна тип D).
Опис і обовязки виконуваних робіт: будівництво промислових складів площою до 10 000 м2. висота складів  18 м., робота в бригаді.
Потреба:
Вакансії для - 90 СПЕЦІАЛІСТІВ (на одну бригаду з 5-10 працівників повинен бути бригадир із знанням англійської мови).
Умови та система оплати праці:
зарплата від 1200-1400 євро за місяць праці (аванс після двох тижнів роботи),
житлом - забезпечує працедавець (умови проживання хороші),
харчування - за власні кошти.
Вакансії для Українців, місце праці Німеччина (Германия), район - об’єктів багато які розташовані по территорії Німеччини у різних містах.

 

Додаткова інформація для бажаючих працювати у Європі -
З України працівники виїжджають у Варшаву по Польській робочій візі, їх зустрічають та заселяють у Хостел на три дні, на період оформлення документів (у Польщі підписується контракт на трьох мовах, оформляється відрядження в Німеччину для підвищення кваліфікації). Всі витрати на дорогу, хостел, та на документацію які коштують 200 zl несе працівник.

 

Після трьох днів у Варшаві працівник виїжджає у Німеччину (об’єктів багато, тому різні регіони), їх зустрічають та заселяють на квартири (протягом десяти днів проживання платне - 100 євро, (якщо працівник підходить кошти за житло повернуть).

Протягом десяти днів працівники проходять стажування (якщо підходить робітник його залишають). Працевлаштування офіційне, тому потрібно проплатити за прописку в суммі 280 євро.

 

Працівники отримують сертифікат "монтажника" Європейського зразка (Якщо працівник звільняється за власним бажанням та хоче залишити сертифікат, то за нього потрібно проплатити 2000 євро "фірма не зацікавлена у видачі сертифікатів людям які не бажають у них працювати").

Після закінчення Польської візи люди повертаються у Варшаву для виготовлення Побуту (за карту поботу платити кошти не потрібно).

 

Загальні витрати які понесе працівник після перетену Польського кордону до моменту затвердження разом із харчуванням - 600 євро.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ - "СЕРТИФІКАТ МОНТАЖНИКА" Єврозразка досить "Потужний ДОКУМЕНТ" з яким у ЄВРОПІ досить легко працевлаштуватись.

 

Для кандидатів на дану посаду - просимо:
відправити на електронну адресу ксерокопію закордонного паспорта головної сторінки та актуальної візи,
коротке резюме - анкета (кандидата по даній вакансії).
у заголовку емейлу: кандидат (працівник) на роботу в Німеччині - (назва вакансії).