РОБОТА ЗА КОРДОНОМ В НІМЕЧЧИНІ ДЛЯ ЧоловіківРобота в Німеччині, майстри на будівельні роботи.

Праця за кордоном для чоловіків - спеціалісти на будівельні майданчики.
Вимоги до кандидатів: вік 20 - 45 років, хороша фізична форма, без особливих скарг на здоровя, відповідальність, досвід роботи на будові спеціалістом - майстром, знання німецької мови вітається, але не є обовязково.
Вакансії: гіпсокартонщики, плиточники, маляри, штукатури, електрики, укладальники теплих підлог (вода), укладальники тротуарної плитки, муляри...
Гіпсокартонщики: знання технології оздоблювальних робіт, фахівці з досвідом і вмінням, робота з гіпсокартоном.
Опис і обовязки виконуваних робіт: виконання ремонтно-оздоблювальних робіт на обєкті, установка різних конструкцій, стін і стель з гіпсокартону і ГВЛ, весь комплекс починаючи з установки профілю, гіпсокартону, зароблені швів, малярка.
Плиточники: знання технології оздоблювальних робіт, викладка плитки на стіну та підлогу.
Опис і обовязки виконуваних робіт: виконання ремонтно-оздоблювальних робіт на обєкті компанії, викладка плитки: стіна, підлога.
Маляри: знання - підготовка роботи з малярного оброблення декорацій та складання кольорів, здійснює чорнову підготовку поверхонь під фарбування, обклеювання та інші види малярних робіт...
Вимоги до кандидатів: досвід роботи на будівельних обєктах, знання своїх обовязків на будівлях, знання асортименту і властивостей матеріалів, що застосовуються під час малярських і шпалерних робіт, способи приготування розчинів і простих фарбувальних сумішей, способи обробки поверхонь під прості фактури, правила зберігання фарб, емалей, лаків і розчинників, типи фарбопультів, прості ескізи декорацій.
Штукатури: знання - види основних матеріалів що застосовуються для виконання штукатурних робіт та виготовлення гіпсових плит для коробів вентиляції, найменування та призначення ручних інструментів та пристроїв, способи приготування розчинів, крім розчинів для штукатурки спеціального призначення та декоративних: способи підготування поверхонь під штукатурку...
Опис і обовязки виконуваних робіт: виконання стандартної роботи під час обштукатурювання поверхонь та ремонту штукатурки.
Електрики: забезпечення - підтримка справного стану, безаварійну і надійну роботу обслуговуваних пристроїв та електроустаткування, монтаж нових електричних мереж, проведення планово-попереджувальний ремонт (ППР) електричної частини устаткування, забезпечує правильну експлуатацію, своєчасний якісний ремонт відповідно до інструкцій з технічного обслуговування, діючих технічних умов і норм та електричних мереж підприємства, ліквідація несправності в роботі пристроїв, їх ремонт, монтаж та регулювання.
Укладальники теплих підлог (вода): досвід роботи та знання своїх обовязків, читання технічних креслень, установка нагрівальних елементів, які складаються в спеціальну систему обігріву.
Укладальники тротуарної плитки: досвід на дорожніх чи тратуарних роботах, досвід роботи та знання своїх обовязків,
Муляри: мурувати стіни, зовнішні та внутрішні перестінки, досвід роботи та знання своїх обовязків, читання технічних креслень.
Робота в бригаді чи самостійно.
Система оплати праці: для майстра  8  євро в годину.

Робочий день - від 8 годин.
Робочий тиждень - від 5 днів.
Житло - оплачується самим працівником 150 - 250 євро/міс.
Харчування: за власні кошти.
Вакансії для Українців, місце праці Німеччина (Германия), район Берліна, та інші...


Робота офіційна на Польських національних візах - оформлення відрядження в Німеччину по А-1!


ДОДАТКОВО:
допомагаємо з оформленням пакету документів для відкриття робочої візи,
проїзд до Берліна (автобус),
зустріч з нашим представником та допомогу в подальшому пересуванні по Німеччині.
Додаткові витрати працівника:
проїзд по Німеччині якщо це буде потрібно.
Тобто по прибуттю має бути 500 євро на житло + кошти на перший час для харчування.

Вартість працевлаштування: 1100 євро з відкриттям візи.
Для працівників з відкритими візами вартість 1000 євро.

Є можливість після закінчення візи оформити карту побуту на 1 рік.
(Оплата по закінчені візи складає - 500 євро).