РОБОТА ЗА КОРДОНОМ В ПОЛЬЩІ ДЛЯ дівчат-жінок, хлопців-мужчин, сімейних пар, студентів.


Робота в Польщі на збір врожаю - чорниці американської.

Набір працівників на Сезонну роботу - 2017 (збір ягід).

Організація роботи по збиранню та пакуванню плодів лохини американської.  
В даний час ми маємо 170 гектарів  плодоносних кущів  чорниці американської,  від яких очікуємо понад 1000 000 кілограмів врожаю цього року. Збір врожаю відбуватиметься в період з 15 липня по 30 вересня.
Працюємо кожен день, за винятком дощових, адже мокрі та вологі плоди не надаються для тривалого зберігання.
Збір ягоди відбувається вручну,  до 250 грамових пластикових контейнерів, які встановлені  в лоток по 16 штук. Робота  оплачується раз на місяць, до 10 числа, за кількістю лотків зданих до пункту прийому, що буде розташований неподалік у полі.  
Сума оплати коливається від 9 до 15 злотих за лоток  ягід, та залежить від їх кількості  на кущі, різноманітність і сезонність. На початку, як і в кінці сезону, оплата максимальна, через  дещо меншу кількість врожаю.  
Графік роботи з 8.00 - 18.00.
Як показує досвід, на початку і в кінці сезону, можна отримати від 4 до 12 лотків  ягоди за день, в той час як в його середині, від  10 до 25 лотків. Здебільшого успіх залежить від бажання, та особистого зацікавлення  роботою, кожного працівника.
Окрім того, ми пропонуємо до вашої уваги іншу польову працю з оплатою 9,4 злотих за годину, для осіб що бажають працювати позаурочно.
Працевлаштування відбувається на легальній основі, включаючи медичне страхування та з урахуванням пенсійного стажу.
На весь період роботи, працівникам надається безкоштовне медичне обслуговування у поліклініці, що діятиме на території нашої компанії.
Працівники мешкають неподалік плантацій по 6-8 осіб, в переобладнаних, під житло, контейнерах, споряджених двоярусними ліжками, ковдрами, матрацами, та холодильником.  Поруч знаходяться приміщення, санвузлів  з душем, пральними машинками, та приготування їжі.
Надається вільний, цілодобовий,  доступ  до мережі  Інтернет у вигляді WI-FI.
Компанія не забезпечує, в продовж роботи, працівників робочим одягом.
Сніданком і вечерею працівники  забезпечують себе самостійно. Організація обіду відбувається щодня, на робочому місці, з оплатою 5 злотих в день.
Питна, очищена  вода під час роботи, без обмежень.  
За проживання в житлових приміщеннях  фірми, передбачена оплата в розмірі 5 злотих за добу.
Плата за проживання і обід відраховується з заробітної плати.  Для працівників, що пропрацювали два тижні, та мають  обмежені фінансові можливості, передбачено виплати завдатку (авансу).
Від працівників очікується, що вони працюватимуть у нас в продовж цілого сезону збору врожаю.  Працевлаштування  до 8 тижнів чи менше - не вітається.
Хоча ми пропонуємо працевлаштування без винятку, проте надаємо перевагу жінкам, через їхній природній хист працювати руками.
Праця відбувається у Республіці Польща на фермі в Західнопоморському воєводстві.
Вакансії для громадян: України, Білорусії, Молдови, Грузії.


До опису долучаємо фото та відео, того, як відбувається робота на наших полях.
Бажаючих працювати у нас, Ми забезпечуємо запрошеннями для отримання робочої візи. Тому очікуємо від Вас від сканованих сторінок закордонного паспорту та Внутрішнього паспорту з адресою проживання.


Деталі праці, доїзду  до Нас просимо довідатись у нашого Представника в Україні – "Легальна Робота"  зі Львова.


Ми очікуємо, що працівники матимуть з собою Довідку-Підтвердження статусу податкового резидента України (для Українців). Це потрібно, щоб уникнути подвійного оподаткування.  Відсутність вищезгаданого документу, потягне за собою витрати на зайве оподаткування, що відобразиться на працівникові, як 15% відсоткове відрахування від отриманої платні.
Ми є офіційною компанією, яка в літній сезон  працевлаштовує близько  1000 осіб, і це одна з причин, чому Ми проводимо обов’язкове, та повне оподаткування усіх працюючих у нас!