gallery/bisness_consulting_jobs_work_rabota_robota_2

Транснаціонал Консалтинг Сервіс

 

Transnatіonal Consulting Services - група, що займається допомогою у працевлаштуванні за кордоном. Підбір персоналу – це насамперед розуміння Ваших прагнень та очікувань. Кожен клієнт для нас важливий. Наша команда кваліфікованих працівників допоможе, враховуючи Ваш досвід, навички і вміння, знайти роботу, яка підходить саме Вам. Чому саме Transnatіonal Consulting Services group? Ми пишаємося тим, що у нашій роботі користуємося принципами:

Чесність - забезпечення прозорості і справедливості.

Сумлінність - старанне та ретельне виконання своїх обов'язків.

Інноваційність – забезпечення підбору персоналу у різних галузях по всьому світу.

Партнерство - налагодження співпраці між кращими роботодавцями світу та шукачами роботи з метою оформлення належним чином трудових відносин.

Команда Transnatіonal Consulting Services використовує передові технології для співпраці з роботодавцями та шукачами роботи. Ми завжди готові допомогти коли це Вам необхідно.

gallery/international-jobs_work_robota_2

Бізнес - Консалтинг

 

Консалтингова група компаній «Transnatіonal Consulting Services» пропонує Вам професійну підтримку Ваших рішень та ідей для розвитку транснаціонального бізнесу в Республіці Польщі.

Консалтингова бізнес-компанія в напрямку фінансового-планування, адміністрування та аналітики;

Багаторічний досвід роботи на Польському та Українському ринках, успішні аналітичні дослідження і реалізовані інвестиційні проекти;

Практичний досвід роботи в будівництві та розвитку торговельних мереж оптового та роздрібного продажу і торгівлі;

Міжнародні стандарти якості та індивідуальний підхід до кожного Клієнта.

"TCS - Group" - Ми готові до міжнародної співпраці!.