РОБОТА ЗА КОРДОНОМ В Чехії ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ


Робота в Чехії - майстри на будівельні роботи.

Праця за кордоном у східній Європі для чоловіків - спеціалісти на будівельні майданчики.
На роботу в Чехію потрібні майстри на будівельні обєкти.
Вакансії за спеціальністями: гіпсокартонщики, плиточники, маляри, штукатури, фасадщики, муляри...
Вимоги до кандидатів:
вік 20 - 45 (50) років, хороша фізична форма, без особливих скарг на здоровя, відповідальність, досвід роботи на будові спеціалістом - майстром та знання своїх обовязків, знання Чеської мови вітається, але не є обовязково, робоча віза (Польська-національна тип D - мінімум на 3 місяці).
Гіпсокартонщики: знання технології оздоблювальних робіт, фахівці з досвідом і вмінням, робота з гіпсокартоном.
Опис і обовязки виконуваних робіт: виконання ремонтно-оздоблювальних робіт на обєкті, установка різних конструкцій, стін і стель з гіпсокартону і ГВЛ, весь комплекс починаючи з установки профілю, гіпсокартону, зароблені швів, малярка.
Плиточники: знання технології оздоблювальних робіт, викладка плитки на стіну та підлогу.
Опис і обовязки виконуваних робіт: виконання ремонтно-оздоблювальних робіт на обєкті компанії, викладка плитки: стіна, підлога.
Маляри: знання - підготовка роботи з малярного оброблення декорацій та складання кольорів, здійснює чорнову підготовку поверхонь під фарбування, обклеювання та інші види малярних робіт...
Вимоги до кандидатів: досвід роботи на будівельних обєктах, знання своїх обовязків на будівлях, знання асортименту і властивостей матеріалів, що застосовуються під час малярських і шпалерних робіт, способи приготування розчинів і простих фарбувальних сумішей, способи обробки поверхонь під прості фактури, правила зберігання фарб, емалей, лаків і розчинників, типи фарбопультів, прості ескізи декорацій.
Штукатури: знання - види основних матеріалів що застосовуються для виконання штукатурних робіт та виготовлення гіпсових плит для коробів вентиляції, найменування та призначення ручних інструментів та пристроїв, способи приготування розчинів, крім розчинів для штукатурки спеціального призначення та декоративних: способи підготування поверхонь під штукатурку...
Опис і обовязки виконуваних робіт: виконання стандартної роботи під час обштукатурювання поверхонь та ремонту штукатурки.
Муляри: мурувати стіни, зовнішні та внутрішні перестінки, досвід роботи та знання своїх обовязків, читання технічних креслень.
Фасадчики (універсали): знання технології зовнішніх оздоблювальних робіт - обробка фасадів.
Необхідні вміння майстрів: утеплення стін мінеральними плитами чи пінопластом, кріплення пінопласту, фактура та фарбування, штукатурка, короїд, нанесення декоративного шару.
Робота в бригаді чи самостійно.
Система оплати праці:
майстри 100 - 150 крон в годину,
10 - 12 годинний робочий день.
Робочий тиждень: 5 - 6 днів.
Основна зарплата залежить від напрацьованих годин та днів.
Житло від роботодавця - оплата 3000 крон.
Харчування - за власні кошти.
Праця для Українців, місце праці Чешська республіка, район, місцевість - Брно.


Для додаткової інформації просимо:
надіслати ксерокопію закордоного паспорту та актуальної візи,
коротке резюме - анкету (кандидата по даній вакансії та контактний телефон).